Facebook
Twitter
Dinsdag 2014-09-23
Jeugdcircuit 2014 - eindrangschikking

De laatste wedstrijddag van het jeugdcircuit 2014, traditioneel een afsluiter van het zomerseizoen, werd zaterdag gespeeld op de terreinen van PC Vilvoorde. Onze jeugdspelers zijn er nog eens tegenaan gegaan om alsnog een ereplaats in de eindrangschikking te bemachtigen. Wie er met een nieuw diploma huiswaarts mocht keren, kan je hier bekijken.

Hopelijk zien we onze jeugdspelers terug in de wintercompetitie, zodat ze volgend zomerseizoen nog sterker voor de dag kunnen komen.
  • field
  • Tui
  • field
  • field
De Petanque Federatie Vlaanderen VZW heet u welkom.
Algemeen
Extra
Contacteer ons
Petanque Federatie Vlaanderen VZW
Zuiderlaan 13
9000 Gent (BE)
info@pfv.be
© 2012-2023 Petanque Federatie Vlaanderen VZW | Privacy
Produced by NetQue: E-Business Solutions