
Dinsdag 2016-05-31
Op vrijdag 27 mei ging op het Sint-Pietersplein het beach tornooi door. Het was er tropisch warm, dus de sfeer zat er goed in.
Bekijk hier de foto´s samen met de resultaten.

Maandag 2016-05-30
Afgelopen weekend werden de Vlaamse kampioenschappen Triplette voor dames en heren georganiseerd in de Lokerse petanqueclub Reynaert.
Bekijk hier de resultaten.

Donderdag 2016-05-19
Allicht weet je al dat we op 20 augustus aanstaande onze Beach Family Happening organiseren op het sportstrand te Oostende. Een leuke gevarieerde dag, op een fantastische locatie, voor gans de familie met een tof tornooi, kinderanimatie, initiaties, hapjes en drankjes ... kortom, alles om er een geslaagde dag aan zee van te maken.

Woensdag 2016-05-18
De Universiteit Gent en Vrije Universiteit Brussel voeren een grootschalig onderzoek uit naar de straatkenmerken die de mobiliteit van 65-plussers beïnvloeden. Met de bekomen gegevens kunnen zij adviezen formulieren om het gemakkelijker te maken om u te verplaatsen.